online szolgáltatás

A könyvtár különleges helye ízekre szabdalt világunknak: kapu a munka, a tanulás, a kikapcsolódás és a társadalmi érintkezés világára. Könyvtárhasználóink nem feltétlenül csak a könyvekhez ragaszkodnak, hanem válaszokat keresnek, kérdéseket fogalmaznak meg a mindannyiunkat körülvevő világról.

Új szolgáltatás indult a Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár Sárkányos Gyerekkönyvtárában! Személyre szabottan ajánlanak könyveket az érdeklődőknek!

A kormányzat november 2-án meghozott határozata alapján, a könyvtárak egész területén a látogatás teljes időtartama alatt kötelező a hatodik életévét be nem töltött kiskorú kivételével mindenkinek a szájat és az orrot eltakaró maszk viselése, továbbá a látogatók kötelesek egymástól 1,5 méter távolságot tartani. Egyébiránt valamennyi esemény (pl.

Tudományos ismeretterjesztő podcast műsort indított a Debreceni Egyetem Egyetemi és Nemzeti Könyvtár. A műsor az AudMax nevet kapta, az egyetem főépületében található Auditorium Maximum után.

Szegedi Tudományegyetem Klebelsberg Kuno Könyvtára

Új szolgáltatás indult a közelmúltban az SZTE Klebelsberg Könyvtárban:

együttesen is kereshetőek lettek a repozitóriumaik!