E-könyv és hangoskönyvkölcsönzési szolgáltatás napi 24 órában

2024. március 18. 12:00

2024 tavaszán a Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár (FSZEK) beiratkozott olvasói számára bevezeti a CloudLibrary (magyarul Felhőkönyvtár) elnevezésű elektronikuskönyv- és hangoskönyvkölcsönző szolgáltatását. Az új szolgáltatás révén a könyvtár olvasói már nemcsak szakkönyvekhez, hanem kortárs és szórakoztató irodalomhoz, valamint bestsellerekhez is hozzájuthatnak e-könyv formában, akár otthonról, távoli eléréssel is, a nap 24 órájában. Annak érdekében, hogy az e-könyv-kölcsönzési szolgáltatást a FSZEK használóira szabottan, az igényeiket, szükségleteiket és olvasási szokásaikat figyelembe véve tudja bevezetni, 2024. február 29. és március 14. között a könyvtár honlapján kérdőív segítségével előzetes kutatást indított.
Forrás: https://www.ki.oszk.hu/hir/konyvtartudomanyi-szakkonyvtar/tavasztol-24-oraban-var-felhokonyvtar